Комітет права

Комітет міжнародного права – це структурний підрозділ організації, який дає його членам можливість розвиватися в усіх напрямках студентського життя.

Члени комітету – це свідомі люди, які прагнуть зробити свій внесок у розвиток держави  та суспільства. Члени комітету мають можливість навчитися працювати у правовій сфері, працювати із законодавством і набувати нових навиків у цьому напрямку.

Діяльність комітету спрямована на вивчення законодавства України та інших держав, на написання проектів на правову тематику, на формування власної позиції щодо того чи іншого питання. Комітет активно займається впорядкуванням внутрішньої документації, брав активну участь у розробці нового Статуту Молодої Дипломатії, вперше розробив членські квитки.

Звісно, діяльність комітету не обмежується роботою над серйозними проектами. Члени комітету  мають можливість навчитися роботи у колективі, реалізовувати свої наукові та творчі ідеї, розкрити себе як особистість.

В колективі створюються якнайсприятливіші умови для приємної праці, виховується почуття взаємоповаги і  інші фактори, без яких робота в команді неможлива.

Поряд із такими серйозними проектами як «Конституційні зміни України» , співорганізація проекту «Кандидат відкритий для всіх», участь та домога у проведенні щорічного проекту «International week» у Львові та іншими, комітет проводить щорічну благодійну акцію «Подаруй дітям казку»  та багато інших творчих проектів.

Голова комітету права: Сінгх Самір

Тел..: 

e-mail: singh.samir77@gmail.com

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: