Комітет зовнішньої діяльності

Зовнішня діяльність – це комітет активних, ініціативних та креативних молодих людей, що усіма своїми вчинками, діяльністю та проектами намагаються долучитись до розвитку і розбудови нашої країни, гідно представити Україну за кордоном та відкрити її для іноземця. Основними напрямками та векторами діяльності є:

• популяризація громадської діяльності як вияву сучасного демократичного суспільства на теренах Батьківщини і за її межами та представлення ГО Центр „ Молода Дипломатія ”як вдалий і реалізований її приклад.

• Формування національної і патріотичної самосвідомості молодого громадянина України

• Пізнання та виховання поваги і толерантності до інших народів і їх національних культур

• Висвітлення і вирішення актуальних питань сьогодення

Це набуває оформлення у проведенні численних різноманітних семінарів, круглих столів , науково-практичних конференцій як на локальному чи всеукраїнському рівнях , так і міжнародному . У здійсненні своїх проектів ми відкриті до співпраці. За тривалий час успішної діяльності членами комітету були налагоджені контакти з безліччю громадських і студентських організацій Львова ,Заходу, Сходу, Півдня і Півночі України .

Ми , прогресивна українська молодь, працюємо разом – обмінюємося досвідом , ресурсами , а головне пізнаємо один одного , а разом і свою країну. Ми єднаємося для спільного майбутнього , бо ми його творці!!!!!!!!!!

Ефективно відпрацьована і міжнародна співпраця. Кожного року члени організації є учасниками міжнародних програм і конференцій та організаторами відповідних в Україні. Особливою гордістю ГО”Молода Дипломатія” є унікальне право проведення Міжнародного тижня у Львові, активну участь в організації якого бере безпосередньо комітет „ Зовнішньої діяльності”. На протязі семи днів студенти з понад 25 країн світу мають можливість відвідати Україну , ознайомитись з її багатою культурною традицією та відкрити для себе щирість та доброту українського народу.

Але насамперед, комітет ”Зовнішня діяльність” – це згуртований і дружній колектив , команда розумних, енергійних, творчих та повних ініціативи молодих лідерів, що ведуть активне і свідоме суспільне життя , намагаючись долучитись до створення могутньої і прогресивної в економічному, демократичному та культурному аспектах, держави.

Голова комітету зовнішньої діяльності :

Мигаль Уляна : тел. (+38097 475 72 40),

e-mail: ulyana.mygal@gmail.com

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: