Комітет економіки

Комітет економіки – це команда талановитих,  креативних та відкритих до спілкування людей. Робота комітету спрямована  насамперед на вивчення та аналіз основних економічних питань та проблем, що цікаві людству сьогодні.

Обмін знаннями та досвідом  з молодими фахівцями з різних країн у галузі економіки, інформування громадськості про фінансову ситуацію та національно-економічні питання, моніторинг  громадської думки з важливим економічних подій, що  відбуваються як в Україні, так і  по всьому світу – ось основні завдання та напрямки, які щоденно ми ставимо перед собою.

Комітет співпрацює із зарубіжними партнерами, неурядовими організаціями, місцевими органами  влади. Результатом цієї співпраці є спільні конференції, круглі столи, семінари та тренінги.

Проведення семінарів про організацію та ефективне функціонування бізнесу, підготовка до битви GMC  (Global Management Challenge), донесення до молоді інформації про можливості стажування та навчання як в Україні, так і за кордоном, підтримка та допомога нашим молодшим членам комітету – це першочергові завдання. Прийдете Ви і ми реалізуємо Ваші ідеї!

Безумовно, наша робота – це не лише великі заходи, це  співпраця між собою, обмін досвідом та можливості втілювати свої ідеї в життя. Саме цьому сприяють члени комітету, які є  дружними та толерантними до інших.

Для того, щоб отримати престижну роботу, хороші оцінки в дипломі недостатньо лиш вчитись з книжок – слід на практиці втілювати одержані знання. Освіта не може дати досвіду, який ви можете отримати у громадській діяльності. Ми прагнемо до самовдосконалення, ми знаємо наші цілі і постійно їм слідуємо. Наш комітет – це невичерпне джерело майбутніх кадрів для найпрестижніших вакансій.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: